moody

25. ledna 2012 v 20:25 | confused |  sudden euphoria
Nechápu, jakou mám náladu. Začla jsem se dopovat kafem. Z automatu. Ten humus mi dokonce chutná. Cvičím, píšu si jídelníčky, zhubnu prostě. Mám do toho tolik energie jako nikdy. Možná to začnu psát i sem, to ještě promyslím, ale asi by mi to pomohlo. Jak říkám, promyslím to. Všichni okolo mě se začínají párovat. O mě sice projevují zájem tři kluci, ale mám je ráda jen jako kámoše. Jednoho z nich ani tak. Ty dva fakt hodně, ale prostě kámoši. Je mi líto.
V pátek zřejmě půjdem pařit. Pít, kouřit možná. Uvidím, jestli se kámošce do toho povede zatáhnout starší kluky. Docela bych se opila a měla s ním úlet. A pak třeba vztah, že jo. Líbí se mi jeden australan a jeden kluk, co propadl, kudrnatej, vysokej, namakanej. Až se trochu víc změním, třeba je zaujmu. Rodí se mi v hlavě plán docela.
Miluju ty kluky prostě. Teď myslím spolužáky. Dneska jsme si pěkně udělali prdel z kámošky, ona si toho snad ani nevšimla, ale já myslela, že mi umřou břišáky. Miluju, miluju, miluju.
Jo, myslim, že sem začnu psát o mým hubnutí, to mě nakopne a to potřebuju. Je celkem blbý, že by mě nakopávalo jen kafe. Ale teď jsem do konce měsíce bez peněz, takže cajk. Hubnu s kámoškou, konečně jsem našla nějakou, se kterou to něni o tom "hubneme, takže se přežerem jedině sami, ať nás nikdo nevidí, ale hubneme"! Cvičim, cvičim a baví mě to. Češtinářce se líbí moje fejetony. Zjistila jsem, že píšu jedině ironicky.
No nic, napíšu zase později.
Mimochodem, budu mít vyznamenání. Snažim se doma naoko chovat jako vzorná dceruška. Kompenzuji průser s alkoholem. Ďábelský plán. Jsem soutěživá perfekcionistka. To často všechno dělá těžší. Nevermind.
kinda confused
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama