unexpected

1. ledna 2012 v 19:03 | confused |  screams in the night
Haha. Zase mě našli lidi z reálu. Teď už mě nenajdou. Tentokrát jim nedám žádná vodítka.
Za poslední dva roky jsem se hodně změnila. Dřív premiantka, teď lepší průměr. Začla jsem si líčit. Ostříhala si vlasy. Změnila styl. Změnila školu. Oslavila 15. narozeniny. Ale hlavně "vnitřně" jsem se změnila.
Dřív bych nepomyslela na alkohol, teď jsem se před Vánoci opila. Tři dny po sobě. Party hard. Naše parta je nejlepší totiž. Sice dva z nich udělali pěknou sviňárnu, ale tak shit happens. Já se přes to už přenesla. Ostatní jim asi tak snadno neodpustí. Dřív bych ani nepomyslela na drogy. Teď bych neměla nic proti, zjistila jsem, že táta hulí trávu. Kámoš si ze mě dělá prdel. Když se my dva tak vyznáme přece. Vtípky neomrzí.
Dřív byl vodvaz, když tě kluk plácnul přes zadek. Teď mi za tři dny šahali asi čtyři kluci bůhví kam, taky si z toho půlku nepamatuju. But I don't really give a fuck. Stane se. Měla jsem období, kdy jsem se řezala. Občas to furt udělám, když je nejhůř. Začla jsem si všímat lidí, co se řežou. Dřív bych to nepoznala.
Všechno mám v rodině. Alkoholismus. Závislost na drogách tvrdších než tráva. Rozvody. Obezita. PPP všeho druhu. Závislost na počítači, etc. Jo, je toho hodně. Uvědomuju si to. Ale baví mě balancovat na ostří nože. Baví mě zjišťovat, kam až bych byla schopná zajít. Prostě mě to baví.
Chci si obarvit vlasy na rudo. Chci se odstěhovat do ciziny. Chci pierc do pupíku. Možná nějakej další. Tetování, nejdřív bych dala hennou. Chci zkusit bungee jumping. Chci jezdit na motorce. Já toho chci.
Předsudky si strčte někam.
těší mě, bloody
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enthone Enthone | 5. ledna 2012 v 19:11 | Reagovat

Vodítka si nezasloužej, když nevynaložej dostatek vlastní snahy k nalezení toho, co hledaj'.
Změny jsou fajn. Teda dokud tě moc neužíraj.. ale to je každýho věc.
Dřív byl odvaz, když na tebe kluk promluvil. V jiný době byl odvaz zas třeba to, že někdo viděl tvý kotníky; dneska všichni na všechno serou, tak proč se pozastavovat nad takovejma "maličkostma"?..
Jedna moje bejvalá spolužačka měla chvíli rudou hlavu; sice jen částečně, ale měla. Vypadalo to dobře. Jakou máš teď?

Na magii jsem dřív věřila. To, v co věřim teď, by se možná dalo z jistýho pohledu taky považovat za magii... Astrál mě zajímá, ale cestování se mi ještě nezdařilo. Mí andělé odešli; to proto, že jsme si navzájem nikdy nevěřili. Místo nich mam svojí Naito, a pak taky B., T., A., ... Je jich víc, ale ne všem jsem dala konkrétní jméno.
Hm, aha. No, v tom případě se zdá, že pan Google má trochu mezery ve vzdělání - říkal, že jsi z Hradce. Těsně vedle, což? ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama