used

28. ledna 2012 v 19:18 | confused |  sudden euphoria
Friday's party hard.
Já s N. a N. Pak přišly A. s R., nepřidaly se, chtěly nás spíš "zastavit". Vodka se spritem. Něco v ní bylo, nebyla čistá, byl to pěknej humus. Ale vypily jsme to. Dělaly jsme zajímavý věci. Šly jsme pak do školy na záchod. Potkaly jsme tam několik lidí. H. s I., A. bez P., dál K., J., ... R. se rozešla s J. Byli spolu jen chvíli. Chudáci, docela smutný. Prej jsem mu pak kecala nějaký blbosti. Monology. Znám se.
Pak jsem měla poprvý cigaretu. Chutnalo. Dala bych si znova. Jsem hrozná. Večer jsem byla znova ve škole za klukama se kouknout, jak hrajou florbal. Dělali si ze mě trochu srandu, ale byli milý hrozně.
Napadla mě jedna věc. Jak se po lyžáku spárovali trošku. Když teď občas vidim, jak se jich kluci dotýkaj a takhle... Dřív dělali to samý mě, ale nic to pro ně neznamenalo. Physically a virgin, mentally a whore. Už mi kámoška říkala, že jsem děvka a to jsem se ani nelíbala nikdy. Ale sahat jsem nechala hodně lidí. Whatever. Mě maj pořád ráda jen H, V a F. Ani jeden nic moc. Hodný, ale já jsem povrchní moc. To rozeberu pozdějc.
Mám se dobře. Mám je ráda. Budu forever alone, jak to tak vidim. Vždycky když je 22:22 tak si něco přeju. To samý furt dokola. Třeba se to splní. Jednou...
confused more than ever before
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama