fine

22. února 2012 v 20:16 | confused |  sudden euphoria
Páni. Je mi to jasný. Mělo mi to být jasný už dávno. Já a Johny - prostě to není meant to be. V pátek se dal dohromady s P*. Teď je nemocnej. Jsem ráda. Ne že bych mu přála nemoc, ale bez něj je všechno jednodušší. Prostě jsem potřebovala aby tam chvíli nebyl, abych mohla klidně dýchat. Weirdo prý má z pátku nějaké fotky. Moje. Prý na nich nejsem úplně oblečená nebo co. Nevím, nepamatuju si nic, nechci to řešit. Dělejme, že se nic nestalo.
Mám se dobře. Celkem. Vlastně asi jo. Chci si zase začít psát deník. Těším se, až si zajdu do knihovny. Útěk od reality. Vážně to miluju. Stejně jako kreslení. A psaní. Zdá se to jednodušší, chvíli se nezajímat o svůj život. Možná sem někdy hodím nějaký můj výtvor. Uvidím. Jen když to bude aspoň trochu povedený. Mimochodem, doporučte mi prosím nějakou knížku. Klidně anglickou, to budu jen ráda.
A co hubnutí? Teď jsem se nevážila, nejedla moc, ale ani ne zdravě, cvičila trochu. Teď se potřebuju zaměřit na jiné věci než hubnutí, na chvíli. To ale neznamená, že budu žrát jako prase, prostě se nebudu stresovat hubnutím, spíš budu udržovat váhu. Prozatím.
A jak si žijete vy? Třeba to teď začne všechno být lepší, když se blíží jaro. Snad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Quinn Morgendorffer Quinn Morgendorffer | Web | 22. února 2012 v 21:33 | Reagovat

Snad bude všechno lepší, jak cítím ten nestudený vzduch z venku, tak už si připadám jak na jaře, dokud nevykouknu z okna.

A knížku? Mám nejradši V melounovém cukru...je dvoujazyčná, na jedné stránce česky, na druhé anglicky.

2 KayaSc. KayaSc. | Web | 26. února 2012 v 18:54 | Reagovat

A já vám to tak přála s Johnym.
Ale stále zastávám názor, že mu nejsi ukradená.

Hoď ten opilej večer za hlavu. Stalo se, stalo. Už nic neuděláš, nezměníš.

Knížku. Tak např. - Hunger games - celou trilogii.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama