memoir

5. února 2012 v 11:22 | confused |  screams in the night
Kaya mě přivedla na jeden nápad... Ve svých pocitech mám strašný zmatek. Co ke komu cítím? Co kdo ke mně? Cože?
Zvlášť mě mate když se mezi námi něco málo stane a další den je jako by bylo všechno při starým. Znáte to, ne?
Tak jsem si řekla, že si to prostě napíšu. Pomáhá mi to. A ne, nebudu si tu psát list "pro a proti" a nebude to jen o klucích. Asi to nikdo z vás nepochopí, protože ty lidi neznáte. Neznáte ani můj život. Prakticky bych řekla, že tohle tady bude jen pro mě. Přiřadím každému nějakou přezdívku, s významem, bude se mi líp psát... A navíc to možná nakonec i smažu.


(Black) A* je kluk, spolužák, hezkej, milej, lehce perverzní. Když jsme spolu byli pít, tak ho nenapadlo nic lepšího, než se začít ošahávat. Další den - jako by se ten večer ani nestal. Tak to bylo už spoustakrát. Na lyžáku, když se napil, zase stejný. Prostě jenom další holka do sbírky řekla bych. Ale mám ho ráda. Když je střízlivej. Vím, že se na něj můžu spolehnout. Pomůže ikdyž je nejhůř.
(Lennon) V* je taky kluk, spolužák, líbím se mu, on mě ne, ale mám ho ráda. Je milej, vtipnej, pokecáme bezvadně. Ale asi nedokáže pochopit, že u mě nemá šanci. Je jeden z mých nejlepších přátel (jak picích, tak střízlivých), ale jen přátel.
(Weirdo) F* je opět kluk, spolužák, zvláštní ve špatném slova smyslu, perverzní maličko. Nějak mi nevadí, dá se s ním bavit, ale nevěřím mu. Trochu mě děsí. Občas chodí pít s námi s naší partou. Občas je agresivní. Nic vážného, v ti chvíli to ani nemusíte vnímat. Ale děsí mě. Jednou mi dal pěstí, omylem. Držím si od něj odstup. Bavím se s ním, ale většinou jen když to je nutný. Je zvláštní.
(Johnny) H* je kluk, spolužák, "used to be my crush", kapitola sama o sobě. Strašně dobře si rozumíme, podobný vkus, stejný vtípky. Na seznamováku jsme byli často spolu. I ve škole. I na lyžáku trochu. Dřív pro mě byl tak trochu jistota. Měla jsem ho vážně ráda. Nejen jako "crush", ale jako někoho, na koho se dá spolehnout. Mýlila jsem se. Tohle nechci víc rozvádět, prostě to byl podraz po tom všem. Bolelo to, ale přešla jsem to. A pak na lyžáku začal chodit s I*. Docela rána, viz níže. A když I* podvedl s N*... přestala jsem mu věřit prostě. Možná to moc řeším, ale dřív pro mě znamenal jistotu.
(Red) I* je holka, jedna z nejlepších kamarádek, spolužačka. Rozumíme si, říkáme si skoro všechno. Věděla, že se mi líbil H* a na lyžáku s ním začla chodit. Teda ne tak úplně. Byl to trochu chaos. Hodně mě to překvapilo. Ale večer přišla, sama o tom začla mluvit, ukázalo se, že to byo maličko jinak. Byl to jenom další důkaz, že mi na něm už nezáleží tak jako dřív. kamarádství pro mě mělo větší cenu.
(Lady) Ad*, (Stubborn) R*, (Nice) Ji* jsou další z nejlepších friendek. Cizinky, všechny odjinud. I* je taky cizinka. Všechno pro mě hodně znamenají. Asi o nich tady nepíšu tak často, protože s nimi mám šťastné vzpomínky. Ty nepotřebuju tolik probírat.
(Ease) N* je holka, ze stejného ročníku, ale jiné třídy. V posledním měsíci jsme se začly bavit víc než kdy dřív. Je to člověk, kterýmu můžu říct cokoliv a vím, že to nebude přehnaně řešit. Prostě to bere tak, jak to je. Vážím si toho na ní. Ale i přes to je docela... řekněme rebelka. Díky ní jsem začla kouřit, často spolu chodíme chlastat a tak.
(Lemony) Nd* je holka, nejlepší z nejlepších, cizinka, zajímá se o nadpřirozeno. Díky ní jsem vlatně začla vidět svět zase jinak. Můžu s ní mluvit opravdu o čemkoliv. Pořád. Dokážeme celou hodinu vyrušovat, ale ani jednou nás nenapomenou. Strašně moc si jí vážím. Za všechno.

Myslím, že to je prozatím vše. Možná to budu aktualizovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama