suspicious

2. února 2012 v 20:57 | confused |  sudden euphoria
Po škole na dvě hodinky domů, všechno vychází, strašně dobrá nálada. Pak za klukama ke škole. Já a tři kluci. Jeden má holku - H*. Psala jsem o něm dřív už, možná víte, měla jsem ho ráda. Objímal nejdřív mě, chtěl aby I* žárlila - ani tam nebyla. Blbeček. Pak se zajímal o N*, budu o tom mluvit později. Možná ne. Mě objímal potom V*. S F* to bylo divný, i don't like him. V* se ožral dost, zvracel pak, posadila jsem ho na tram domu, vyzvedl si ho kámoš, psal mi pak sms, že je V* ok doma.
Já naprosto už zdeptaná, zhulená, přiopilá. Šla jsem ven se psem, obcházeli jsme park a já brečela. Nedokázala jsem to. Byla jsem na tom strašně. Ještě jsem brečela R* do telefonu předtim. V parku jsem se na lavičce zhroutila a nemohla dýchat, brečela. Zničená, zoufalá. Sama pro sebe jsem si mluvila, střídala angličtinu a češtinu, jak se mi to hodilo. Jak blázen jsem musela vypadat.
Pak náhle zlom. Už jsem mířila domů, ale na ulici jsem potakal jednoho kluka. Devatenáctiletej, vůbec jsme se neznali a náhle jsme se začli bavit, ani nevim proč. Strašně milej, prokecali jsme v tý zimě asi hodinu, ikdyž jsme se fakt vůbec neznali. Mluvili jsme o všem, cítila jsem se, jako bych mu mohla říct cokoliv. Vzhledově takovej průměr, ale fakt neuvěřitelně milej. Byl tam ještě s opilým kámošem, co tam pobíhal okolo, řekl o mě, že jsem "pěkná slečna", prohodili jsme pár slov, ale jinak jsme se bavili s tamtim.
Tomu budu říkat M*. Vyměnili jsme si kontakt. Chce se ještě někdy sejít. Strašně moc doufám, že to neni naposled, co o něm píšu.
Prosím, myslete na mě. Ať to s ním dopadne dobře. Držte mi palce, prosím.
Strašně bych si to přála.
Děkuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lolla Lolla | Web | 3. února 2012 v 17:14 | Reagovat

Držím ti palce! :) Určitě ti zavolá a půjdete někam:)
Nechceš spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama